Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
FATIONI -2001
Numri unik i identifikimit (NIPT): K17301203G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndertimit dhe projektimit te veprave prej murature tulle guri, betoni, betonarme, metalike si dhe punime dheu, ndertime civile, industriale, kompletim per instalimet e nevojshme per to, rikonstuksion godinash civile dhe ekonomike, ndertim rruge, autostrada, punime te siperfaqeve te gjelberta, vepra arti, ndertim gazsjellsi, tregetim te mallrave te ndryshem industrial, ushqimor me shumice e pakice, import-eksport, pjese kembimi, autoshkolle, agjensi shitblerje, transport mallrash e pasagjeresh.
Adresa: VLORE Lagjja "Partizani"" Rruga e Re" Shtepi private
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Banush Rrapaj 100
Sektori ekonomik: NDERTIMI
Administratorė: Banush Rrapaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 557,340.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 3,059,040.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 100,060.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -3,998.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 343,858.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FATIONI -2001