Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
AFA KONSTRUKSION
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 29-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K16526202M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlore
Viti i themelimit: 2000
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Flamur Kadena 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Flamur Kadena
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 11,852,251.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 247,512,435.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 1,993,685.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AFA KONSTRUKSION