Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
RINIA 96 SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K13820210W
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 200,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 200
Fusha e veprimtarisė: Pastrim e gjelberim qyteti, sherbime te ndryshme komunale. Mirembajtje dhe ruajtje varrezash. Tregtim mallrash industriale , ushqimore e karburante, klub e restorant. Grumbullim e shuitje artikuj bujqesore e blegtoral dhe bime medicinale. Transport mallrash e pasagjeresh. Import eksport, ne fushen e ndertimeve civile dhe ekonomike, ndertimin e rrugeve te kat. V, IV, II, II, e I. Ndertimin e veprave te artit deri 6m, ndertimin e ujesjellesave e kanalizieve, punimin e siperfaqeve te gjelbera.Mbareshtim faune,tregtimin e mjeteve te ndryshme motorike.Lavazh. Sherbime funerale
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shkėlqim Miri 50
Bledar Coraj 50
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Shkėlqim Miri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 16,614,240.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,856,312.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 1,821,757.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 2,001,003.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
RINIA 96 SHPK