Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
EURO 2001
Numri unik i identifikimit (NIPT): K13112202Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 23,800,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,000
Fusha e veprimtarisė: Hapje linje per prodhim rrobash te gatshme dhe gjysem te gatshme dhe konfeksione te ndryshme, rrobaqepesi dhe tregtim te ketyre prodhimeve dhe pajisjeve.Tregtim me shumice dhe pakice te te gjitha llojeve te konfeksioneve, pelhurave te ndryshme , materialeve ndihmese dhe lende te pare per prodhimet e rrobaqepesise. Tregtim me shumice dhe me pakice te te gjitha mallrave dhe artikujve te ndryshem industriale, ushqimore dhe bujqesore.Transport te mallrave per vete dhe te trete brenda dhe jashte teritorit shqiptar. Import eksport sipas legjislacionit shqiptar. NS-12 ventilim kondicionim teknologjike.
Adresa: ELBASAN Lagjja Hekurudha, rruga e Re e Trenit
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilir Sulo 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ilir Sulo
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 138.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 106,125,965.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,651,976.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 3,895,808.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 4,778,269.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 4,794,178.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EURO 2001