Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
A.E.K.SECURITY
Numri unik i identifikimit (NIPT): K13001015A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Berat
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4,000
Fusha e veprimtarisė: Kryerja e sherbimeve te kategorive(a), Ruajtja dhe sigurimi i objekteve publike e private ne pronesi ose ne perdorim te personave fizike e juridike. Sigurimi dhe shoqerimi i vlerave monetare e sendeve te ēmuara gjate transportit
Adresa: BERAT KOMB. TEKSTILEVE
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Arben Kazazi 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Arben Kazazi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 11,287,306.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 17,399,442.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,703,669.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,100,036.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 2,480,421.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 4,945,636.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A.E.K.SECURITY