Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
TOTILA
Numri unik i identifikimit (NIPT): K13001010G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Berat
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 40,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 40,000
Fusha e veprimtarisė: Ndėrtimi i objekteve tė ndryshėm ekonomiko-civil. Prodhimi i materialeve inerte.Nxjerrje dhe pėrpunim guri dhe tregtimin e tij. Prodhimin dhe tregtimin e gelqeres e granileve tė ndryshėm. Punime dheu. Ndėrtim dhe riparim rrugėsh, ujėsjellsash, kanalizime, vepra kulluese tė ujit e drenazhime, impiante tė ndryshme vaditės.Tregtimi i artikujve tė ndryshėm industrial dhe bujqėsor. Import-eksport pėr mallra tė ndryshėm industrial dhe bujqėsor. Blerje shitje dhe tregti automjete te ndryshme. Kryerje te sherbimit pastrim, gjelberim, ndriēim, dekor dhe mirembajtje varrezash.Shitje pajisje te ndryshme. Prodhime pajisje te ndryshme
Adresa: BERAT L. BARRIKAD
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Jemin Toto 100
Sektori ekonomik: NDERTIMI
Administratorė: Jemin Toto
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 76,386,528.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 66,843,131.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 53,867,629.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 101,481,986.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 7,900,700.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 8,637,241.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TOTILA