Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
BYLIS PHARMA SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K12929401M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 120,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 120,000
Fusha e veprimtarisė: Tregeti me shumice dhe pakice, import- eksport te medikamenteve, produkteve higjienike, kozmetike, estetike, dietetike, ushqimore, materialeve e paisjeve mjekesore dhe aksesore te tyre, reagenteve laboratorikė etj.Aktivitete te tjera ndihmese, te ndervarura apo ne funksion te aktiviteteve te mesiperme.
Adresa: FIER Lagjja Bishanak, Rruga Andon Poro, Godine 3 kateshe 100m larg hekurudhes, kati perdhe
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Elsa Shehu 100
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Elsa Shehu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 223,606,448.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 216,848,003.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 48,149,048.59
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 39,237,198.45
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 24,825,681.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 27,312,590.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BYLIS PHARMA SHPK
BYLIS PHARMA SHPK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!