Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
Vellezerit Hysa SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K12911201C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 113,308,800.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,776
Fusha e veprimtarisė: Elbasan Klos Banje Fshati Banje e Re, Klos, Bashkia Cerrik, buze lumit Devoll, 500 m nga ura mbi lumin Devoll, zona kadastrale nr.1093, pasuria nr.31/50.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Kujtim Hysa 30
Flutura Hysa 40
Besnik Hysa 30
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Kujtim Hysa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 602,920,024.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 18,409,291.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 38,385,158.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 34,112,930.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Vellezerit Hysa SHPK