Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
XHAST SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K12512837I 
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 20,066,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregti me pakice i karburanteve.Tregti me shumiee dhe pakice te te gjitha artikujve industrial e ushqimor.Ndertime dhe projektime godinash civ ile e ekonomike, rikonstruksion,punime dheu, taracime, ndcrtim rrugesh, ndertim vepra arti.Prodhime materiale ndertimi, ndertime detare, sherbime funerale, hapje dyqanesh, har-restorant, hotel.Prodhim e tregtim te duraluminit, eksport - import.Tregtim dhe prodhim te mobiljeve, eksport - import.Krijimin e serviseve per automjete te ndryshme.Transoprt i mallrave dhe pasagjereve hrenda dhe jashte vendit.Hapje te aktiviteteve ne fushen e turizmit. Hapje klinike mjekesore dhe shitje - blerje te aparaturave spitalore.
Adresa: KAVAJE GOLEM
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Agim Kraja 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Agim Kraja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 335,166,525.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 6,752,934.66
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 6,174,957.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 8,010,528.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
XHAST SHPK