Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
DYNAMIK PACK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K12511638W
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Gjirokaster
Viti i themelimit: 2002
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 30,684,500.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Prodhimi dhe perpunimi i kartonave per te realizuar prodhimin e ambalazheve me lende te para te blera brenda ne vend ose te importuara nga jashte shtetit.Transport mallrash te ndryshme branda dhe jashte vendit per llogari te shoqerise apo te te treteve me mjetet e shoqerise ose te treteve.Tregtim me shumice e pakice import-eksport i mallrave te ndryshme ushqimore industriale si dhe te cdo lloji tjeter qe lejohet nga kodi doganor dhe legjislacioni shqiptar ne fuqi.Te operoje ne fushen e administrimit te tabelave dhe paneleve te reklamave ku do te shfaqen dhe reklamohen posterat e mallrave dhe produkteve te klienteve te tij.Zhvillimi i strategjive per perdorimin efektiv te mass medias si dhe per blerjen ose marrjen me qira te hapesirave publicitare ne shtyp,televizion,radio,cinema,banner,mjetet e transportit publik per te reklamuar produktet e klienteve te tij.Pergatitja dhe printimi per llogari te klienteve i posterave me permasa te ndryshme.Pergatitja e fushatave publiciatare duke shperndare ne shtyp,televizion,radio,cinema,banner,mjetet e transportit publik produktet e tij,veprime promozionale dhe nxitje te cdo lloji veprimet e merchandising,veprimet ne pikat e shitjes dhe publiciteti i drejteperdrejte,sponsorizimet,relacionet publike ne sensin klasik sikurse ato te realizuara ne forma te (trade cooperative) te realizuara ne mass-medias.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Jani Ēami 50
Vasil Angjeli 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Jani Ēami
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
DYNAMIK PACK
DYNAMIK PACK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!