Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 25 Maj 2019
PIENVIS SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K12410001Q
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 503,548,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 503,548
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e ndertimit. Ndertime dhe rikonstruksione te objekteve nje dhe shumekateshe civile,kulturore,turistike,monument kulture dhe sportive. Ndertim, rikonstruksion ujesjelles kanalizime.Sherbime portuale,riparim dhe mirembajtje te mjeteve portuale. pastrimi i mbeturinave ne zonat portuale dhe te mjeteve detare,grumbullim,largim dhe perpunim te mbetjeve urbane ne zbatim,projektim dhe kolaudim. Punime ne siperfaqet e gjelbra urbane,ndertim dhe rikonstruksion e tyre. Punime ne varreza publike,ndertim,rikonstruksion dhe sipermarrje e tyre.Mirembajtje dekori,pastrimi i zonave urbane,ndriēim,sinjalizim,pastrim i ujrave te zeza,sipermarrje,supervizion dhe kolaudim i tyre.Punime duro-alumini. Tregetim me pakice i karburanteve, vajrave lubrifikante, autogas, bar-restorant, lavazh dhe sherbim hotelerie.
Adresa: TIRANE Njesia Bashkiake nr.9, Rruga e Barrikadave dhe Rruga Bardhok Biba, Shk. nr.3, Pasuria me nr. 7/406+1-N6, ZK 8360, ish Kinema 17 Nentori.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Pilo Keri 84
Natasha Joanidhi 16
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Pilo Keri
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 246,127,007.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 18,280,562.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 10,732,467.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 11,560,818.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PIENVIS SHPK