Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
BESA R
Numri unik i identifikimit (NIPT): K12405002W
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 119,800,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 119,800
Fusha e veprimtarisė: Projektime dhe ndertime civile,industriale,ujesjellsa,kanalizime etj. Imp-eksport, tregetim te mallrave industriale dhe ushqimore.Prodhim dhe tregetim konfeksionesh. Fotokopje dhe perkthime etj.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Rustem Biba 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Rustem Biba
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 2,232,722.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 124,163.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -3,198,169.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BESA R
BESA R
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!