Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
AN&RA
Numri unik i identifikimit (NIPT): K12205001I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Import eksport dhe shitblerje te mallrave bujqesore dhe industrial. Tregtim te veshmbathjeve e rrobave te punes, uniforma spitalore e veshje shtrati, materiale pastrimi e detergjente, artikuj elektrik dhe hidrosanitare, kancelari dhe mjete didaktike, shkumes shkollor, libra, mobilje dhe orendi per institucionet, materiale dhe paisje per policine e laboratore shkencore, paisje te precizionit te larte e specific etj.
Adresa: TIRANE Njesia Nr. 9, Rruga Asim Vokshi, Godina 165, Hyrja 1, Kati 2, Apartmenti 6.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Anton Rajta 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Anton Rajta
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 62,998,113.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 46,119,431.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 5,612,207.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 10,702,712.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 11,403,802.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AN&RA