Ndryshimi i fundit: E Martė, 17 Korrik 2018
LASER MED
Numri unik i identifikimit (NIPT): K12128004G
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 30,945,489.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3,063
Fusha e veprimtarisė: Import eksport, tregetim me shumice e pakice te paisjeve mmjeksore, materialeve optike, veterinare, kozmetike, te artikujve te higjenes, konfeksione, materiale ndertimi, etj. Import eksport dhe tregeti te paisjeve kompjuterike, bankare, te telekomunikacionit, paisjeve lavanterike, makineri dhe impriante mekanike, paisje dhe instrumente mjeksore, laboratorike, etj.
Adresa: Farke MJULL BATHORE Lagjja Mjull Bathore , Rruga e Elbasanit Nr.4, pėrballė TEG
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Robert Ēina 100
Sektori ekonomik: prodhim industrial; farmaceutik
Administratorė: Robert Ēina
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 23,665,937.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 36,674,015.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 5,771,095.70
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 6,096,155.71
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 3,922,543.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 4,178,317.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
LASER MED