Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
BERALB
Numri unik i identifikimit (NIPT): K12107002A
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 5,427,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 7,523
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet nė fushėn minerare nė minierėn e bakrit Munellė, Lak-Rosh, Karmė; nė fabrikėn e pasurimit te bakrit Fushė-Arrėz, Mjedė, Golaj; uzinėn e bakrit Rubik (Metalurgjia dhe Fabrika e rafinimit); impiantin e fraksionimit tė skorieve tė bakrit nė Shėngjin; minierėn e kromit Vlahen, Perollaj;
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
NESKO METAL SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI 100
Sektori ekonomik: industri nxjerrese
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):30
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Marreveshje koncesionare
Administratorė: Mustafa Nezih Kubac, Yongjian Xu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 6
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 2,545,075,910.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 886,310,421.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -262,902,339.00
Website:http://www.beralb.com
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci : Kliko 2014 2013 2012 2008 2007
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PricewaterhouseCoopers Audit 09/05/2011 21/12/2013
Migela Xhani 08/11/2007 20/04/2012
Ferninant Nishani 08/11/2007 20/04/2012
Lavdimir Fusha 03/07/2003 08/11/2007
PricewaterhouseCoopers Audit 21/12/2012 21/12/2013
BERALB