Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 25 Maj 2019
" F.M.E.S. " SH.P.K.
Numri unik i identifikimit (NIPT): K12023005J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 145,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e mjeksise. Import-eksport dhe tregtimi me shumice e pakice dhe materialeve dhe paisjeve per perdorim shendetsor. Hapjen e klinikave,spitaleve dhe farmacive. Import-eksport si dhe tregtimin me shumice e pakice i mallrave te ndryshme industriale, ushqimore, makineri e pasije elektrike, elektroshtepiake, tregtimi i bimeve medicinale, plehra kimike i pesticideve etj.
Adresa: TIRANE Rruga "Naim Frashėri",ish Shkolla e Lirė,kati II,apartamenti 5
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Roland Xhaxho 100
Sektori ekonomik: prodhim industrial; farmaceutik
Administratorė: Roland Xhaxho
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 35,321,077.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 58,908,508.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 6,177,209.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 4,945,237.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 3,309,644.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 15,605,487.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
" F.M.E.S. " SH.P.K.