Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
KRIJON
Numri unik i identifikimit (NIPT): K12023001A
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2000
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 150,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Tregti me shumicė e pakicė pajisjesh laboratorike, kimikateve e reagenteve laboratorike, mjekesore e veterinare, medikamenteve e lendeve te para per prodhimin e tyre. Import eksport i makinerive , pajisjeve industriale, lendeve te para, artikujve te gatshem dhe gjysem te gatshem industriale, ushqimore, bujqesore, blegtorale, pijeve alkolike, konsulence inxhinjerike dhe ekonomike ne fushen e teknologjise dhe ambientit, ne menaxhimin e prodhimit dhe sherbimeve, ndertime civile dhe industriale, prodhim materiale inerte, ndertimi, aktivitet imobiliar, sipermarrje dhe veprimtari komisionere, hapje laborator per analiza mjekesore, te industrise ushqimore, te ambientit dhe te metrologjise. Hapje laborator per analiza mjekesore te industrise ushqimore te ambjentit dhe te metrologjise, tregetim i mallrave me perdorim te dyfishte.
Adresa: TIRANE Rruga Todi Shkurti, Pallati 5/1, Shk.1, Ap.2
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Piro Zoga 70
Fotion Zoga 30
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Piro Zoga
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 218,119,205.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 243,540,949.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 79,047,224.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 46,295,165.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 39,560,312.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 45,836,228.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
KRIJON