Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
WIND CO
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 16-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K12015501N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gėzim Shkėmbi 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Brunilda Koka
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -69,503,297.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 8,922,081.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 14,034,649.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
WIND CO
WIND CO
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!