Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 29 Qershor 2019
MANIFACTURE ITALIANA
Numri unik i identifikimit (NIPT): K11919502U
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 48,200,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 384
Fusha e veprimtarisė: Investime ne sektore te ndryshem si ne industri, ne fushen e sherbimeve, te ndertimit dhe te bujqesise, artikuj industrial, ushqimore, lende te para per industrine ushqimore, do te ushtroje ēdo aktivitet ne sektore te tjere industriale, ne veēanti prodhime ne fushen e industrise mekanike, te industrise ushqimore, prodhime dhe shitje veshje dhe konfeksione te ēdo natyre, galanterise e ne fusha te tjera per mallra konsumi ne pershtatje me nevojat e tregut te brendshem shqiptar apo te huaj dhe aktivitet turistik.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Carmine Cipro 100
Sektori ekonomik: sherbime-ujesjelles-kanalizime-shperndarje energjie-perkthime-noteri-avokature-konvikte-sherbime bamiresie
Administratorė: Carmine Cipro
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 277,559,308.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 29,646,396.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 12,648,680.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 42,106,979.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
MAZARS 22/01/2015
MANIFACTURE ITALIANA