Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
EMULIV
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K11821005V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 150,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 150
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shkelqim Rakipaj 33.33
Hasan Hafizi 33.33
Lluka Llukani 33.33
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Fadil Majkaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -307,395.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EMULIV
EMULIV
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!