Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Albchrome
Numri unik i identifikimit (NIPT): K11613001M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2000
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,765,850.00
Numri i aksioneve/kuotave: 68,470
Fusha e veprimtarisė: Nxjerrje kromi nė minierat Bulqizė, Pėrrenjas, Pojskė. Pasurim Kromi nė impiantet e Bulqizės dhe Klosit. Prodhim Ferrokromi nė uzinėn e Elbasanit dhe Burrelit. Transportim dhe tregtim energji elektrik. Import tė materialeve qė lidhen me prodhimin metalurgjik dhe minerar. Import i materialeve eksplozive pėr pėrdorim civil
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
ACR Holding 100
Sektori ekonomik: industri nxjerrese
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):416,000.00
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):30
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Marreveshja koncesionare
Marreveshja koncesionare
Vendim per ndryshim emri
Vendim per ndryshim emri
Administratorė: Arben Mani, Telat Haxhiu, Luan Saliaj, Kristo Rodi, Erjon Duraj, Edmond Xhafa
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 5,825,268,566.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -524,286,000.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -453,174,000.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 357,987,000.00
Website:http://albchrome.al/
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci : Kliko 2014 2013 2007
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ernst & Young Certified Auditors
Albchrome