Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
VLLAZNIA SH.P.K.
Numri unik i identifikimit (NIPT): K11507003S
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 170,100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Tregtim artikujve te ndryshem ushqimore, industriale, barbufe, ndertime civile, etj. Restorant, hoteleri, sherbime katering, perpunim, prodhim, tregtim i lendes se pare ushqimore dhe shperndarjes se saj.Ne fushen e ndertimeve,punimeve te asfaltit, transport mallrash dhe udhetaresh, tregetim karburanti, prodhim buke, tregetim brumrash, tregtim kasafortash, material elektrike, elektronike, grumbullim mbeturina skrapi, lavazho dhe pike servisi. Import-eksport dhe ndertime civile.
Adresa: Tirane Dajt DAJT Lagjja Qesarake, Godine banimi dhe sherbimesh 3,4 kate + nencati + 2 kate bodrum, Kati I
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ylber Kalaja 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Desart Kalaja
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Ndryshime nė vite:
Data Ndryshimi i kryer
19.07.2016 Nė datėn 19.07.2016 ndryshon emri i shoqėrisė. Emri i ri qė u vendos ishte "DAJTI PARK 2007 nė vend tė emrit "VLLAZNIA SH.P.K."
24.11.2016 Nė datėn 24.11.2016 ėshtė liruar nga detyra e administratorit Lulzim Qefalia dhe ėshtė emėruar administratori i ri i shoqėrisė z. Desart Kalaja
12.08.2015 Ėshtė rritur Kontributi nominal pėr z. Ylber Kalaja nė kapitalin e shoqėrisė nė datėn 12.08.2015. Vlera e Kapitalit ka shkuar nė 170 100 000 lekė nga 168 399 000 lekė. Eshtė larguar edhe ortaku Aqif Qefalia duke i dhuruar pjesen e tij te kuotave (1 %) z.Ylber Kalaja, nėpėrmjet nėnshkrimit tė kontratės sė dhurimit
Website:
Lloji i pronėsisė:
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
VLLAZNIA SH.P.K.