Ndryshimi i fundit: E Diel, 19 Janar 2020
PELIKANI SECURITY GROUP
Numri unik i identifikimit (NIPT): K11423005T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 80,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 80,500
Fusha e veprimtarisė: Ruajtjen e objekteve dhe institucioneve publike dhe private, sigurimin fizik, mbrojtjen e jetes dhe shendetit te shtetesave vendas dhe te huaj, instalim dhe perdorim i sinjalistikes te radioalarmit dhe paisjeve te paisjeve te tjera te vezhgimit.Prodhim mirembajtje dhe tregetim i paisjeve dhe lendeve te shuarjes se zjarrit dhe shpetimit.Projektim dhe instalim I kontrollit te aksesit dhe te sigurise se larte, integrim I sistemeve.Projektim, furnizim, instalim dhe mirembajtje e sistemeve per prodhimin e energjise alternative (fotovoltaike, wind etj).Furnizim dhe instalim I kasafortave cavoux, sigurine e kutive te depozitave , terminale POS, ATM dha pajisjeve bankare ne pergjithesi Konsulence dhe analize te sigurise.Projektim, furnizim, instalim dhe mirembajtja e sistemeve te inteligjences.Projektim, zbatim dhe mirembajtje ter sistemeve dhe monitorimi I sistemeve te shuarjes se zjarrit.Projektim dhe instalim I pajisjeve dhe impjanteve elektrike e civile.Furnizim, instalim, mirembajtje I pajisjeve elektronike per perdorim detare.Furnizim, instalim dhe mirembajtje I pajisjeve te telekomunikacionit dhe radio nderlidhjes/import eksport me shumice dhe pakice I materialeve te teknollogjise elektrike dhe elektronike, pajisje per navigacion.Importe-eksporte dhe shitje, ndertim dhe mirembajtje e avioneve dhe pjeseve te tyre, detektive dhe investigues privat. Qender trajnimit privat per punonjesit e SHPSF dhe atyre qe me ligj i njihet e drejta e trajnimit strukturat ligj zbatuese. Sherbime te ruajtjes, transportit e shoqerimit te vlerave monetare e sendeve te ēmuara.
Adresa: KASHAR Lagjja Koder Kashar, Rruga Iliria, godina nr.1, nr.pasurie 1177/21//22, zona kadastrale 2105, Autostrada Tirane-Durres km.9
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Vesel Demiraj 50
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Vesel Demiraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 315,902,937.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 324,000,284.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 55,045,594.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 14,943,451.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 11,965,921.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 7,537,145.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PELIKANI SECURITY GROUP