Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
Ndėrtimi SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K11325002C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 300,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 300
Fusha e veprimtarisė: Projektim-zbatim-ndertim te objekteve civile, industriale, bujqesore, blektorale, ushtarake,turistike,kulturore,prodhime te ndryshme betoni armaratura te ndryshme, punime restaurimi, rruge kanalizime, hidro sanitare, ujesjellesa, objekte social kulturore ,objekte te tjera, si shkollla etj. Import eksport dhe tregtim me shumice dhe pakice te te gjithe llojeve te mallrave industriale, bujqesore, blektorale, ushqimore, materialeve te ndertimit te perfunduara dhe te pa perfunduara, objekteve te ndertimit ,materialeve hidro sanitare, transport per vete dhe per te tretet.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Luan Bali 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Luan Bali
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 8,114,546.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 342,464.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 585,405.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -3,891,430.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Ndėrtimi SHPK