Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
SH.A. NDERTIMI-SHIJAK 1
Numri unik i identifikimit (NIPT): K11322502R
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Durres
Viti i themelimit: 1996
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 12,920,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 12,920
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Theofanis Charvalas
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Mimoza Sharra(Memoēi) 04/06/2008
SH.A. NDERTIMI-SHIJAK 1
SH.A. NDERTIMI-SHIJAK 1
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!