Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
FLORIFARMA
Numri unik i identifikimit (NIPT): K08002506W
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 57,900,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Import, blerje me pakice dhe me shumice te mallrave farmaceutike,higjenosanitare, optike, dentare, kozmetike,veterinare, ushqimore,dietike,etj. Tregtim artikuj per femije si biberona ushqyes, shishe biberoni, lodra per femije etj.Tregtimi i ketyre mallrave me pakice dhe me shumice ushqimore, dietike, higjenosanitare, optike, dentare, kozmetike, veterinare etj. Agjensi turistike, autoshkolla, kurse kompjuteri, shkolla e cerdhe private; organizim aktivitetesh artistike, sportive, turizem.
Adresa: TIRANE Njesia bashkiake nr 9, rruga Jordan Misja, kulla nr 4, kati perdhe, prane Hipotekes
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Frangė Marku 50
Lazer Marku 50
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Frangė Marku
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 341,124,840.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 376,988,862.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 10,157,915.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 13,540,090.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 1,141,033.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 17,912,267.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FLORIFARMA