Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
Shendelli
Numri unik i identifikimit (NIPT): K07924803N
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,700,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndertimit, studimit, projektimit, ndertime civile, industriale, turistike,bujqesore,rikonstruksione, vepra betonarmeje te vecanta portuale, rrugore, hekurudhore e aeroportuale, vepra arti rrugore, hekurudhore, hidraulike, tunele te impianteve te prodhimit dhe shperndarjes se energjise, instalime dhe montimi i makinerive ngritse dhe transportuese, mirembajtje dhe sherbime te sistemit komunal, studime e projektime urbanistike, prodhim dhe shitje te materialeve te ndertimit me shumice e pakice eksport-import, mirembajtje rutine rrugesh e objekte te ndryshme ndertimi etj. Tregtim mallrash te ndryshme ushqimore, industriale, produkte bujqesore dhe blegtorale, bime medicinale, elektrike, elektromekanike, elektromjekesore, elektroshtepiake, hidrosanitare, makina e makineri, pjese kembimi, agregate, materiale ndertimi, materiale inerte me shumice e pakice, eksport-import, sherbime servis makinash, lavazho e parkim, transporte te ndryshme rrugore mallrash e udhetaresh brenda dhe jashte vendit, sherbime Bar-Restorant-hoteleri etj.Vleresimi i pasurive te paluajtshme. Tregtim me shumice dhe pakice pajisje e mjete kancelarie. Sherbime te ndryshme qender estetike.
Adresa: FIER Lagjja"Kastrioti",rruga"Andon Profka",2 kullat Fier.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Yzedin Bozhaj 100
Sektori ekonomik: NDERTIMI
Administratorė: Yzedin Bozhaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 72,875,891.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 85,536,390.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 1,709,580.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 4,701,490.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 28,866,770.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 32,401,880.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Shendelli