Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
NEAL-86
Numri unik i identifikimit (NIPT): K04814851T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 2001
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari tregtimi te mallrave te ndryshme ne vend e import eksport.Veprimtari ne fushen e ndertimeve industriale,civile, rruge,ujesjellesa, kanalizime, rikonstruksione etj dhe prodhimit te materiale-ndertimit e tregetimin e tyre ne vend e import eksport.Veprimtari ne fushen e ndertimit te objekteve civile,rikonstruksione te godinave ,vepra te artit,pastrim te mjediseve urbane,punime ne siperfaqe te gjelberta,sherbime funerale dhe dekori, dezifektim, deisenktim, deratizim. Perpunim te mbetjeve urbane ne fushat e grumbullimit. Import eksport me shumice dhe pakice te produkteve industriale kinkalerike, konfeksione,materialeve te ndertimit te produkteve metalike, pllakave, dyerve,dritareve,materialeve duralumini,transport I udhetareve brenda dhe jashte vendit.Ripopullim dhe peshkim ne ujembledhesa.
Adresa: SARANDE LAGJA 4
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Skėnder Kėndezi 50
Zhuljeta Kendezi 50
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Skėnder Kėndezi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 51,982,669.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 10,997,141.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 3,885,638.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,737,957.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 4,681,143.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 724,236.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
NEAL-86