Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
PELIKAN SHPK
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 26-09-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K03822406P
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 1995
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Llazar Angjeli 45
Jovan Rrudha 45
Kole Malaj 10
Sektori ekonomik: rritje dhe mbarshtrim kafshesh
Administratorė: Jovan Rrudha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 510,866.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 516,233.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
PELIKAN SHPK
PELIKAN SHPK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!