Ndryshimi i fundit: E Diel, 29 Mars 2020
KURUM INTERNATIONAL SH.A.
Numri unik i identifikimit (NIPT): K02727230T
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:2008
Kapitali bazė (Lekė): 6,864,800,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 6,864,800
Fusha e veprimtarisė: Prodhim,tregtim i celiqeve te ndertimit e profileve te tjera te hekurit, importim dhe eksportim me shumice dhe pakice i mallrave te ndryshem industrial, ushqimor, konfeksione, elektroshtepiake, karburante e lubrifikant, lende te para ndihmese per industrine e celikut e te gjithe mineraleve te tjera. Transport mallrash brenda dhe jashte vendit
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Hasmet Kurum 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):30
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Marreveshja koncesionare
Administratorė: Yusuf Sezai Kurum
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 505,195,332.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 2,937,306,560.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 307,911,570.00
Website:http://www.kurumholding.com.tr/pg/kreu
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Agim Qenani 03/05/2012
Teit Gjini 03/05/2012
ATK Auditing 20/01/2010 29/05/2012
Andon Kristo 04/07/2002 20/01/2010
KURUM INTERNATIONAL SH.A.