Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
BAJRAMI N. SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K02727202O
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2000
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 264,111,831.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Servis automjetesh,ndertime,projektime,zbatim projektesh,prodhim material ndertimi,tregti me pakice i vajrave lubrifikante,shitje-blerje automjetesh,te pajisjeve e makinerive.E$ksport-import e tregtim me shumice e pakice i te gjitha llojeve te mallrave industriale,ushqimore,ndertimore e bujqesore,te pjeseve te kembimit.Ne fusghen e transportit per vete e te trete, te mallrave industriale,ndertimore,ushqimore e bujqesore.Transport te udhetareve e hapjen e agjensiveturistike dhe udhetimesh.Ne fushen e ndertimit dhe zbatimit,projektim,prodhim i materialeve inerte.Tregtim te pjeseve te kembimit per automjete,tregtim me pakice e karburanteve dhe vajrave lubrifikante.Import-eksport,tregtim me shumice e pakice per vete dhe te trete te materialeve te ndertimit, pajisje elektroshtepiake,te cdo lloj malli te materialeve te ndryshme industriale, ushqimore te te gjitha llojeve,pajisjeve,veglave,instrumentave,makinerive,te mjeteve transportuese,mgritese transportuese te te gjitha llojeve,kapaciteteve,tonazheve,tipeve,markave,si dhe te pjeseve te kembimit,gomave.SH.R.S.F per ruajtjen dhe sigurimin e objekteve publike dhe private dhe mbrojtjen e jetes se personave (kategoria A). Sistemim dhe menaxhim i parkimeve te hapura dhe te mbyllura ne qytet.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Nazif Bajrami 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Florenc Musta
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 595,532,099.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 24,944,402.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 29,695,362.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 41,492,010.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BAJRAMI N. SHPK