Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
A N B I
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 30-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K02715442R
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 2000
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 31,800,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 31,800
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Vasil Pipa 50
Besmira Hazbiu 50
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Artur Zanaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 7,187,954.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 10,893,032.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 6,992,504.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A N B I