Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 03 Gusht 2019
A-2000
Numri unik i identifikimit (NIPT): K02022005D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 32,753,032.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Sigurimin e objekteve publike e private ne pronesi ose ne perdorim te personave fizike e juridike qe ushtrojne veprimtarine ne territorin e Republikes se Shqiperise. Sigurimin dhe mbrojtjen e jetes dhe te shendetit te personave fizike shtetas shqiptare ose te huaj
Adresa: TIRANE HAMIT SHIJAKU BANE 24
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Krenar Agushi 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Krenar Agushi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 39,694,976.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 23,738,033.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 1,516,598.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 4,899,714.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 2,027,049.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
A-2000