Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
AURORA KONSTRUKSION  
Numri unik i identifikimit (NIPT): K02017003I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2000
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 99,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Veprimtari ne fushen e ndertimit, prodhim, montim te cdo lloj qofshin civile, industriale apo bujqeosre, ndertim linja elektrike, hidraulike, ujesjellesa, kanalizime, rruge, prita, ura, tunele, vepra arti e restaurime. Ne fushen e studimit, projektimit, ndertimit e shfrytezimitte objekteve civile, industriale, bujqesore, HeC-ve, gurore, gjithe llojeve te materialve te ndertimit si inerte, betoni, parafabrikate te ndryshme dhe konstruksion e tubacione metalike te te gjitha llojeve etj. Kryerja e cdo lloj operacioni dhe transaksioni ne lidhje me importimin, eksportimin, prodhimin dhe tregtimin me shumice dhe pakice te mallrave te ndryshme ushqimore, industriale, bijqesore e blegtorale. Veprimtarin e shkembimeve valutore, transfertave dhe postave brenda dhe jshte vendit. Ruajtje transport dhe perdorim te lendeve plasese ne Shqiperi dhe jashte saj. Transport mallrash e udhetaresh me mjete rrugore, detare dhe ajrore brenda dhe jashte vendit.
Adresa: TIRANE Bulevardi Zogu i Pare, Pallati prane Fakultetit te Shkencave, Tirane
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Astrit Haxhiu 10
Agron Jaupllari 40
Sabri Keēo 10
40
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Astrit Haxhiu
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 187,287,716.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 311,372,579.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 27,933,137.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 31,037,245.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 2,797,164.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 20,638,522.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AURORA KONSTRUKSION  
AURORA KONSTRUKSION  
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!