Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
AGRI CONSTRUKSION SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K01725001F
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 76,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 76,000
Fusha e veprimtarisė: Import export tregeti shumice pakice artikuj te ndryshem, lende djegese, tregeti buke, duro-alumini, Aktivitet ne fushen e ndertimeve te te gjitha llojeve, mirembajtje dhe zhvillim i dekoreve ne mjediset urbane, Shpime puse Hidrogjeologjike dhe gjeologoinxhinierike, meremetim, pastrim, mirembajtje, etj
Adresa: TIRANE DIBRES-ISH.TRUP.SHK.SKENDERBEJ 3
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Petrit Patushi 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Petrit Patushi
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 213,771,314.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 352,965,686.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 13,820,095.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 18,939,312.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 12,300,363.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 27,986,219.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
AGRI CONSTRUKSION SHPK