Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
START 2000
Numri unik i identifikimit (NIPT): K01625002K
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,100,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 4,100
Fusha e veprimtarisė: Siguria dhe ruajtja e objekteve publike dhe private, si dhe e personave fizikė
Adresa: TIRANE Njesia bashkiake nr.2, Rruga Budi nr.19.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Sami Ēarēani 100
Sektori ekonomik: sherbime te ruajtjes fizike
Administratorė: Sami Ēarēani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 9,429,857.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 18,856,601.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -583,273.42
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 113,632.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 80,113.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
START 2000