Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
COMMUNICATION PROGRESS
Numri unik i identifikimit (NIPT): K01625001C
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1998
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 146,640,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 3
Fusha e veprimtarisė: Sherbime ne fushen e teknologjise se informacionit dhe komunikimit (TIK). Konsulence dhe menaxhim te projekteve. Dizenjim, implementim dhe mirembajtje te sistemeve. Sherbime auditimi te sistemeve, hostim infrastrukture dhe software, hostim i bazes se te dhenave, hedhje dhe perpunim te dhenash. Projektim, zhvillim, implementim, testim dhe mirembajtje te platformave dhe sistemeve software e hardware qe perfshihen ne aktivitete ICT, ne te gjitha fushat e aktivitetit te biznesit, te menaxhimit, qeverisjes, prodhimit dhe cdo fushe tjeter aktiviteti ekonomik e shoqeror qe kerkon mbeshtetje nga procese dhe sisteme ICT, perfshire ato ne fushen e administrimit te aktiviteteve te biznesit, ne fushen e edukimit dhe te zgjidhjeve interaktive multimediale, ne fushat e punimeve topogjeodezike, gjeodezi inxhinierike, hartografi, fotogrametri, sistemet e informacioneve gjeografike (GIS), pasurite e paluajtshme, ne fushen e biznesit financiar e bankar, ne ate te sherbimeve te sigurimit te jetes, shendetit e pasurise, etj. Kurse te formimit profesional per platformat software per nivele te ndryshme (analist, perdorues, zhvillues, trajnues, etj.). Kurse te formimit profesional per sisteme ICT, aplikacione, menaxhim projektesh, menaxhim procesesh dhe cilesie. Dizenjimi grafik, zhvillim dhe mirembajtje e faqeve web. Sisteme monitorimi video. Sisteme dhe pajisje ICT te karakterit industrial dhe per nevoja specifike te projekteve te rendesise se vecante. Import-eksport, dizenjim, prodhim, asemblim dhe aktivitet i tregtimit me shumice e pakice i pajisjeve te telekomunikacionit, informatikes, elektronikes, rrjetave kompjuterike, telefonise, pajisjeve te fuqise, pajisjeve te sistemeve te sigurise dhe akses kontrollit, kamerave, sistemeve video dhe audio, pajisjeve te transmetimit pa vale, kabllove te bakrit dhe kabllove optike. Import-eksport, shitje, implementim, integrim dhe mirembajtje e produkteve software apo sherbimeve te suportit te paleve te treta ne trajten e licensave software apo blerjes se sherbimeve periodike. Sherbime suporti teknik, shitje e marketing per pale te treta. Projektim, ndertim e mirembajtje qendrash te dhenash (data center), perfshire te gjithe elementet pasive e aktive te saj (sisteme, pajisje, software dhe elemente te tjere). Sherbime per data center dhe cloud. Operator i sherbimeve te telekomunikacionit per perdoruesit biznes dhe familjare: Ndertim Rrjetash publike dhe private (aksesi apo transmetimi) te komunikimeve elektronike tokesore fikse (me percjellesa metalike, me fiber optike) ose me radio (wireless). Sherbime publike te komunikimeve elektronike (sherbimi i aksesit ne Internet, transmetimit te te dhenave).
Adresa: TIRANE Njesia Nr. 7, Rruga Dritan Hoxha, Pallati M.C.INERTE, Kati 1, Laprake
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Gentian Likaj 33.33
Enkeleidi Zoraqi 33.33
Dhimitėr Shuli 33.33
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Gentian Likaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 143,810,330.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 251,324,905.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 66,625,937.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 42,635,595.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 28,561,801.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 27,332,818.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
COMMUNICATION PROGRESS