Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
SULOLLARI
Numri unik i identifikimit (NIPT): K01529003M
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2000
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 31,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1
Fusha e veprimtarisė: Tregti me pakice te kondicionereve, chillera, kaldaja, aspiratore, panele diellore , pajisjeve eletroshtepiake. Montime dhe mirembajtje per kaldaja, kondicionere, sistem ftohje me uje e gaz dhe generator.Tregti me pakice, import -eksport te mallrave industriale, blegtorale, bujqesore, veshmbathje, pajisje hidrosanitare, materjale ndertimi, automjeteve , servis dhe lavazh makinash. Shitje dhe mirembajtje te aspiratoreve te fuqive te ndryshme shtepiake dhe industriale ,aksesore per aspirim, delageshtues, jonizuez ajri, pajisje elektrike, ngrohesa dhe radiator elektrike. Shitje, mirembajtje dhe riparim ashensor, rrjetit elektrik dhe rrjetit hidraulik.
Adresa: TIRANE Rruga "Muhamet Gjollesha 71/3, Kati 1
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ardian Sulollari 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Ardian Sulollari
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 15,212,530.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 38,737,235.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 3,485,505.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 5,181,030.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 3,593,700.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 11,605,934.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SULOLLARI