Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 18 Prill 2020
Kurum Energy,Resources and Metallurgy
Numri unik i identifikimit (NIPT): K01528001O
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia: Elbasan
Viti i themelimit: 2000
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 3,500,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2,000
Fusha e veprimtarisė: Prodhim,import - eksport te energjise elektrike,naftes e nenprodukteve te saj. Kerkim, zbulim , shfrytezim siperfaqesor dhe / ose nentokesor te mineraleve te dobishme metalore dhe jo metalore. Prodhim,perpunim, tregtim te mineraleve metalore dhe jometalore, pasurimi i tyre deri ne metalurgji me metoda bashkekohore
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Serdar Demirag 100
Sektori ekonomik: prodhim industrial; farmaceutik
Shpenzim pėr koston e konēesionit (Lekė) (2013):
Kohėzgjatja e konēesionit (vjet):
Ratifikim i marrėveshjes sė konēesionit:
Vlera Fituese:
Vlera e investimit:
Data e shpalljes sė konēesionit: -
Data e mbajtjes sė konēesionit:
Data e njoftimit tė fituesit:
Ankesa:
Vlera e kontraktuar: -
Data e lidhjes sė kontratės: -
Arsyeja e anullimit: -
Akte/Marrėveshje Konēesionare:
Vkm per miratim koncesioni
Administratorė: Ramiz Balla
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): -6,113,510.00
Website:-817536
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Luan Kamberi 04/01/2010 04/01/2012
Diana Golemi 04/01/2010 04/01/2012
Kurum Energy,Resources and Metallurgy
Kurum Energy,Resources and Metallurgy
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!