Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
EDNA - FARMA
Numri unik i identifikimit (NIPT): K01515004T
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tirane
Viti i themelimit: 2000
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 40,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 40,000
Fusha e veprimtarisė: Tregtimi i artikujve te pergjithshem industrial, ushqimor, blektorial, makineri e pajisje elektroshtepiake. Tregtim te artikujve mjekesor si: medikamente, preparate farmaceutike e kozmetike me shumice e pakice. Importimi e eksportimi i tyre. Kontrolli i pajisjeve radiologjike.
Adresa: TIRANE, Ish Kombinati Josif Pashko, Laprake
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Ilmi Hoxha 75
Trendafile Hoxha 25
Sektori ekonomik: Import-eksport medikamentesh,aparatura dhe materiale mjeksore
Administratorė: Ilmi Hoxha
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 184,582,786.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 174,551,367.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 57,002,635.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 4,126,538.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 8,456,723.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EDNA - FARMA