Ndryshimi i fundit: E Enjte, 19 Korrik 2018
FEDOS shpk
Numri unik i identifikimit (NIPT): K01514009I
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2000
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 31,530,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Objekti i veprimtarise se shoqerise eshte si me poshte: Ne fushen e sherbimeve shendetsore dhe dentare, qender kurative mjekesore, tregeti me shumice dhe pakice te preparateve farmaceutike, riparim dhe sherbim teknik i te gjitha. - aparateve te kujdesit shendetsore ,sigurim i pjeseve te kembimit per te gjitha aparaturat, trajnime dhe konsulenca teknike te personelit shendetsor per perdorim aparaturash mjekesore ,studime dhe aplikime te klinikave inxhinierike bio mjekesore, fushata per ndergjegjesimin e publikut, trajtimi i mjeteve te trasportit per kujdesin shendetesor etj. Ushtrimin e aktivitetit privat ne fushen e shendetsise.Tregtim dhe import eksport me shumice e pakice te pajisjeve mjekesore spitalore dhe materialeve te konsumit te te gjitha llojeve per perdorim spitalor dhe mjekesor. Mirembajtje dhe riparim i aparaturave mjekesore.
Adresa: TIRANE Rruga Luigj Gurakuqi, Pallati i ri 9- katesh prane Albsig 1/17
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fatmir Struga 50
Orion Struga 50
Sektori ekonomik: prodhim industrial; farmaceutik
Administratorė: Fatmir Struga
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 53,095,469.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 88,509,873.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 3,932,087.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 1,155,595.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 3,624,904.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 8,878,921.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
FEDOS shpk