Ndryshimi i fundit: E Diel, 29 Mars 2020
ABISSNET
Ndryshimi i fundit bėrė mė: 16-10-2015
Numri unik i identifikimit (NIPT): K01417001C
Forma ligjore: Shoqėri Aksionare
Selia:
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 510,661,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 510,661
Fusha e veprimtarisė: Kryerja e sherbimeve te internetit,email, webhosting, aboneteve te ndryshem, videokonferencat etj.Shitje,blerje,reklamim,promocionin e botimeve te ndryshme si libra ne formate te ndryshme,revista gazeta etje.Kryerja e cdo veprimi financiar e tregtar,qe lidhet drejteperdrejte ose terthorazi me objektin e veprimtarise se shoqerise Abissnet.Kryerjen e cdo operacioni tregtar dhe financiar qe ka te beje me shitjen dhe blerjen e objekteve, por duke mos kufizuar ne to: objekte arti; si ikona te periudhave te ndryshme,skulptura,piktura,skica,fotografi,etj; objekte arkeologjike te punuara ne bronx,gur,balt, etj; objekte antike si mobilje,libra,llambadare,abazhure etj. Kryerjen e aktivitetit te transmetimeve audio dhe audiovizive nepermjet sistemit online ose sistemeve te tjera te telekomunikacionit per transmetimet dhe ritransmetimet audio dhe audiovizive te cdo lloji, si dhe shitjen e produkteve apo sherbimeve audio dhe video ne perputhje me legjislacionin ne fuqi ne Republiken e Shqiperise dhe rregulloret perkatese te miratuara nga autoritetet rregullatore kompetente. Kryerjen e shėrbimeve telefonike fikse dhe shėrbime tė tjera kryesore dhe aksesorė tė lidhura me telefoninė fikse.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
2K GROUP 100
Sektori ekonomik: IT-programim-internet-sherbime kabllore-sherbime telefonike+celulare
Administratorė: Herjeta Deliaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės: 3
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 15,522,283.00
Website:http://abissnet.al/
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
Jaupaj-G 01/06/2013
ABISSNET