Ndryshimi i fundit: E Diel, 22 Mars 2020
HAWAI - ALB - SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): K01415501W
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Durres
Viti i themelimit: 1997
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 108,600.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Import eksport mallrash te ndryshme te te gjitha llojeve, me shumice dhe pakice. Investime ne fusha te ndryshme, si ne ate te ndertimeve publike, te godinave te banimit, te infrastruktures, ne blerje e shitje trojesh, si ne aktivitete turistike, ēelie restorantesh dhe hotelesh, kamping dhe fshatra turistike, axhensi turistike. Investime ne fushen e transportit, si ne transportin detar, automobilistik, ajror. Ndertimime civile, sociale ekonomike, si ne ndertim te godinave te banimit, ne infrastrukture, rikonstruksione godinash, ndertime rrugesh, ujesjellesa e kanalizime, sipermarrje per vendosje reklamash. Prodhim e tregtim te materialeve inerte.
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Elsayed Metwally Abdelrahman 100
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Elsayed Metwally Abdelrahman
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
HAWAI - ALB - SHPK
HAWAI - ALB - SHPK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!