Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
BOTIME DHE SHTYPSHKRIME DAJTI 2000
Numri unik i identifikimit (NIPT): K01408001D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 2000
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 16,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 1,600
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e shtypshkrimeve, hapje shtypshkronje, ne fushen e tregtise, import eksport, tregti me shumice e pakice, tregtim te mallrave industriale, ushqimore, fruta perime, pije te ndryshme alkoolike e freskuese, veshmbathje, materiale ndertimi, pjese kembimi automjete, makinerive, pajisjeve hidrosanitare, mobiljeve, artikujve kozmetike te perpunuara dhe te paperpunuara, bime medicinale, lende drusore, plastike dhe alumini, import eksport, tregti me shumice e pakice, farmaceutike, pajisje elektroshtepiake, artikuj kancelarie, makineri e pajisje te ndryshme per shtypshkronje, pajisje kompjuterike. Fusha te tjera, hapjen e bar bufeve dhe restoranteve, pikave te servisit dhe lavazhit, parkimit, transportit te udhetareve dhe te mallrave, hoteleve, fshatrave turistike, moteleve dhe agjensive per shitblerje, dhenie me qira te pasurive te tundshme dhe te patundshme, agjensive komisionere, zyrave te konsulences si dhe gjithcka te lejuar nga ligji.Shtepi botuese.
Adresa: TIRANE Rruga 3 Deshmoret, Magazinat e Perimeve te Thata, ish Kombinati Ushqimor
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Fatmir Laēi 100
Sektori ekonomik: konsulenca-marketing-design-projektim-arkitekture-shtypshkronje-panaire
Administratorė: Abdyl Dinga
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 12,483,535.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 18,102,793.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 640,411.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 146,522.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 146,522.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 720,470.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BOTIME DHE SHTYPSHKRIME DAJTI 2000