Ndryshimi i fundit: E Premte, 13 Korrik 2018
SHKELQIMI SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J98624806P-Ēregjistruar pa Likuidim
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 4,280,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Ndertime te ndryshme objektesh dhe lokalesh,ujesjellsash,rrugesh,ndertesash,kanalizimesh si dhe riparime te pjesshme dhe te plote te ketij lloji, tregtim me shumice dhe pakice i materialeve te ndertimit,mallrave industriale dhe ushqimore,makinash dhe makinerish si brenda ashtu dhe jashte shtetit
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shkelqim Kapllanaj 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Shkelqim Kapllanaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 187,287,716.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 27,933,137.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 31,037,245.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 5,613,522.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SHKELQIMI SHPK