Ndryshimi i fundit: E Shtunė, 07 Shtator 2019
BEQIRI SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J98624801V
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 2,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 100
Fusha e veprimtarisė: Projektime dhe zbatime ne fushen e ndertimit,godina e objekte civile e ekonomike,rruge -ura vepra arti.Prodhime materiale ndertimi,inerte,tulla,blloqe etj.Tregtim materialesh,paisje dhe makineri ndertimi import ekport.Punime ndertimi dhe rikonstruksioni ne hekurudhe, tregtim automjetesh etj. Prodhime asfaltbeton prodhime pusetash dhe tumbino me diametra te ndryshme etj
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Neim Beqiraj 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Neim Beqiraj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 99,550,552.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): -2,297,886.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 4,323,502.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 7,389,148.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
BEQIRI SHPK
BEQIRI SHPK
Nuk u gjetėn Transaksione Thesari pėr kėtė kompani!