Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
CAUSHI SHPK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J97511807W
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Fier
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 18,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 18,000
Fusha e veprimtarisė: Aktivitet ne fushen e projektimeve, zbatimit te veprave te ndertimit dhe rikonstruksioneve, sipermarrje te ndryshme private dhe shteterore; investitor privat ne fushen e ndertimit te objekteve te ndryshme civile private dhe shteterore, social -kulturore, ndertim rruge, autostrada, mbikalime, hekurudha, tramvai, metro etj. Ndertime ujesjellesa, kanale te ujerave te zeza dhe te bardha, gazesjellesa, vepra kullimi e vaditje, punime dhe mbrojtje lumore sistemim hidraulike e bonifikime dhe agjensi per shitblerjen e ketyre ndertimeve; Prodhim dhe tregtim i materialev inerte, produkteve te ndryshme prej betoni, si dhe materialeve te ndryshem per ndertim. Punime, prodhim dhe tregetim te materialeve prej duralumini dhe plastike. Hotel, bar-kafe, restorant; Aktivitet ne fushen e edukimit parashkollor, privat, cerdhe, kopsht; aktivitet mesimdhenie ne fushen e arsimit te ciklit te ulet, 9-vjeēar, arsimit te mesem te profilizuar dhe te pergjithshem dhe arsimit te larte; kurse kualifikimi ne gjuhe te huaj etj; sipas kerkeses dhe ofertes qe do te kete shoqeria nga subjekte te ndryshme private, juridike dhe shteterore; Sherbime spedicioni brenda dhe jashte Shqiperise per transport mallrash te ndryshme me shumice e pakice, import-eksport me mjete te shoqerise. Mulli bloje furre buke dhe tregtimi i asortimenteve te ndryshme te bukes me shumice dhe pakice; Import-eksport, tregtim me shumice dhe pakice i mallrave te ndryshem ushqimore industriale, bujqesore, elektro-shtepiake, kancelari, pjese kompjuterike, blegtorale te mishit dhe nenprodukteve te tij, sallameri e ēdo nenprodukt te tij, shpendeve te gjalla e te therura; Tregetim, eksport-import me shumice dhe pakice te makinerive bujqesore, pjese te kembimit per keto makiner
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Mehmet Caushaj 100
Sektori ekonomik: ndertime investimesh publike dhe veprash arti- ura-autostrada
Administratorė: Mehmet Caushaj
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 181,939,924.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 0.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 8,711,130.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 11,253,220.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 16,734,941.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
CAUSHI SHPK