Ndryshimi i fundit: E Hėnė, 06 Gusht 2018
TRIPTIK
Numri unik i identifikimit (NIPT): J97426216L
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Vlorė
Viti i themelimit: 2000
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 6,607,916.00
Numri i aksioneve/kuotave: 200
Fusha e veprimtarisė: Tregtimi me shumice dhe pakice i artikujve te ndryshem industriale e ushqimore, import eksport i tyre. Ne fushen e shtypshkrimeve e te botimeve, shtepi botuese, hoteleri, sherbime te bar restorantit
Adresa: VLORE LAGJA 28 NENTORI
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Alfred Marko 85
Kreshnik Shehu 15
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Alfred Marko
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 6,537,769.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 8,288,782.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 125,630.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 279,549.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 296,128.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 538,958.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
TRIPTIK