Ndryshimi i fundit: E Martė, 22 Maj 2018
EGLAND
Numri unik i identifikimit (NIPT): J96829419D
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Dibėr
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 40,300,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 40,300
Fusha e veprimtarisė: Ne fushen e projektimeve e te ndertimit te veprave te ndryshme te infrastruktures.Ndėrtime e mirėmbajtje rrugėsh dhe linjash hekurudhore.Ndėrtime civile dhe rikonstruksione.Ndėrtime ujėsjellsash dhe kanalizime. Objekte industriale, bujqesore, social kulturore etj. Prodhim dhe tregtim i materialeve te ndryshme te ndertimit. Import eksport dhe tregti me shumice e pakice te mallrave te ndryshem industriale, bujqesore dhe pjese kembimi per to. Artikuj te ndryshem elektrike, elektroshtepiake etj. Transport per mallra e pasagjere.Riparim dhe mirembajtje te mjeteve lundruese,skafeve turistike.Prodhim i tubave plastik pėr vaditje dhe ujė tė pijshėm,Riciklim dhe pėrpunim plastik,import-eksport i tyre pėr nevojat e biznesit. Grumbullim e transportim i mbetjeve te llojeve te ndryshme urbane. Sherbime kancelari, sherbime te ndryshme, mirmbajtje rruge, pastrim mjedisi, sistemim lulishteje, ujitje dhe mirmbajtje ndertesash, transporte te ndryshme, tregeti materialesh ndertimi, ushqimore, pjese kembimi per te gjitha llojet e automjeteve, lavazh, tregeti te materialeve te zyrave, kompjuter, fotokopje, mobilje te ndryshme, materiale elektrike, detergjent, shtypshkrime, hidraulike.
Adresa: Shupenze ZOGJAJ Fshati Zogaj.Zyra tek ndertesa pranė fabrikės sė mermerit/Zogaj.
Sektori ekonomik: NDERTIMI
Administratorė: Rasim Daci
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 142,967,093.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 113,313,120.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 6,010,125.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 6,927,376.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): -733,839.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 10,124,540.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
EGLAND