Ndryshimi i fundit: E Premte, 20 Korrik 2018
SHAGA.
Numri unik i identifikimit (NIPT): J96822229J
Forma ligjore: Shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar
Selia: Tiranė
Viti i themelimit: 1999
Viti i kthimit nė SHA:-
Kapitali bazė (Lekė): 120,000,000.00
Numri i aksioneve/kuotave: 2
Fusha e veprimtarisė: Cdo lloj operacioni dhe transaksioni me lidhje me importin,eksportin,prodhimin shperndarje dhe tregtim te mallrave ushqimor,industrial,konfeksione,paisje mobiliare,dhe shtepiake ne pergjithesi,elektro-shtepiake,kancelarike dhe te zyrave si me shumice dhe pakice,ne natyren e lendes se pare,produkteve gjysem te gateshme apo te gateshme,makinerive,paisjeve,pjeseve te ndertimit,teknologjive,perpunim dhe tregtim te lendes drusore.Prodhim,ambalazhim dhe tregtim ne cdo forme te ujit mineral,lengjeve te embla,pijeve freskuese dhe alkolike dhe prodhimeve te ngjashme me to,si dhe prodhim tregtim shperndarjen e ambalazheve ne cdo forme.Blerje,shitje,dhenie me qira te pasurive te paluajteshme.Dhenie konsulence teknike ne fusha te ndryshme qe kane lidhje me objektin e veprimtarise.Peshkim dhe turizem detar.Riparim dhe mirėbajtje te artikujve te drurit.Ndertim dhe projektim objektesh te permasave te ndryshme, shtepi, vila, ndertesa shumekateshe dhe komplekse pallatesh. Ndertim objektesh civile, turistike dhe industriale, ndertim rrugesh, urash, ndertime portuale, detare dhe ajrore, rikonstruksion i objekteve te ndryshme, mirembajtje, sherbime fasade, asfaltim dhe veshje me asfalt, ndertim digash, galeri, tunele, damba, ndertim vepra kullimi, ujitje, impiante vaditese, punime mbrojtje dhe sistemime hidraulike. Ndertim ambiente dhe sistemim gjelberimi, parqe e lulishte, ndertime betoni dhe prodhime inertesh, ndertime rruge, ndertim hidrocentralesh dhe punime te sistemit elektrik. Shtypshkronje, shtypshkrime te karakterit sekret me elemente sigurie. Botimi i veprave te ndryshme dhe ne vecanti botimin e librave dhe materialeve shkollore dhe universitare, veprave letrare, veprave te ndryshme artistike, shtypje letrash me vlere, gazetave, veprimtari tregtare te artikujve te konsumit te gjere industrial e ushqimore, me shumice e pakice.
Adresa: TIRANE Rruga Hamdi Pepa, ish Parku i Industrise
Aksionerė/Ortakė/bashkim i pėrkohshėm konēesionar:
Aksionerė/Ortakė Pėrqindja e pjesėmarrjes
Shemsi Zemani 80
Artan Zemani 20
Sektori ekonomik: tregtim-magazinim-ambalazhim
Administratorė: Shemsi Zemani
Numri i Anėtarėve tė Kėshillit Mbikėqyrės:
Xhiro vjetore (Lekė) 2014 : 341,588,988.00
Xhiro vjetore (Lekė) 2015 : 295,760,366.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2012): 12,983,549.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2013): 8,267,500.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2014): 2,952,978.00
Fitimi vjetor para tatimit (Lekė) (2015): 3,676,168.00
Website:
Lloji i pronėsisė: Privat
Bilanci :
Eksperti Kontabėl i Autorizuar:
Eksperti Kontabėl Data e fillimit Data e mbarimit
SHAGA.